4 tipy údržby vinylu, PVC a gumových podláh
Tipy ošetrenie podláh – bežná údržba, čistenie pre obnovenie povrchu, ochrana povrchu pre navrátenie pôvodného lesku, prelakovanie výsledkom kompletné renovácie podlahovej krytiny.

Údržba a čistenie moderných podlahových krytín typu gumové podlahy, polyuretánové podlahy, vinyl, linoleum, PVC sa na prvý pohľad zdá veľmi jednoduchá.

Podlahy sú vyrobené z odolných materiálov a znesú takmer všetko. Od bežného opotrebovania, po ťažkú ​​prevádzkovej záťaž. Avšak podlahy v domácnostiach podliehajú inému opotrebeniu, než podlahy v priemyselných objektoch, nemocniciach, školách, komerčných priestoroch, hotelových lobby, vyťažených letiskových termináloch, reštauráciách, športoviskách a pod. Preto tieto podlahy vyžadujú úplne odlišné požiadavky na ich údržbu a ošetrenie.

Napríklad domácnosti sú vystavené bežnému dennému opotrebovaniu. Údržba je úplne jednoduchá. Podlahy v nemocniciach vyžadujú najvyššiu úroveň hygieny a musia odolávať chemickým a dezinfekčným prostriedkom, ktoré skôr alebo neskôr spôsobujú fľaky na podlahe, nehľadiac na škrabance spôsobené bežným opotrebením. Športové podlahy odolávajú takmer každodennej záťaži. Pot, lepivé plochy, stopy od gumy od podrážok z topánok. Údržba športových podláh musí byť efektívna, aby nedošlo k zraneniu športovcov. Vyťažené letiskové terminály, reštaurácie, hotelové lobby. Tu sa vyžaduje pravidelná starostlivosť, rýchla a efektívna údržba, úplne odlišná od údržby hotelových izieb a malých kancelárií. Každý typ podlahy typu PVC, PU, ​​vinyl, linoleum, guma (aj so vzorom) vyžaduje potrebu rôznych techník ošetrenie a cyklov čistenia a údržby podláh.

Jedinečný program ošetrenie ponúka vyčistenie, oživenie súčasného vzhľadu povrchu podlahovej krytiny a pomocou metódy prelakovanie je výsledkom nový vzhľad podlahy. Proces ponúka rýchlosť, jednoduchosť a udržateľnosti. Odolný systém prvýkrát umožňuje majiteľovi podláh obnoviť opotrebované a poškodené podlahy vyrobené z gumy, PVC, PU, ​​vinylu a linolea, pomocou renovácie, čím ho zbavuje nutnosti podlahu úplne vymeniť. Tým sú znížené prestoje o pôsobivých 50%, čo vedie k značným úsporám majiteľov podláh. Okrem toho – priemysel je na prvom mieste – teraz je možné dokonca aj zmeniť dizajn podlahy.

Moderný spôsob ošetrenia a údržby dokáže zázraky
4 tipy údržby vinylu, PVC a gumových podláh

Údržba – jednoduchá rutina

Pri pravidelnej údržbe podláh je možné zachovať kvalitu, odolnosť a predĺžiť tak životnosť každej podlahovej krytiny, nehovoriac o udržanie čistého a zdravého vnútorného životného prostredia v interiéri. Špeciálne zloženie čistiacich prostriedkov určených špecificky pre čistenie a údržbu elastických podláh (PVC, PU, ​​vinyl, linoleum, gumové podlahy) zaručuje rýchle a účinné čistenie, s garantovaným vynikajúcim výsledkom. Čistiace prostriedky nielen že povrch vyčistí, ale navyše, poskytnú ochranný film na povrchu podlahy. Je možné ako manuálne čistenie, tak strojové čistenie, ktoré je vhodné pre väčšie objekty.

Produkty: tu

Hĺbkové čistenie – oživenie a obnovenie

Každá podlaha sa časom opotrebováva. Silná prevádzková záťaž a nahromadenie nečistôt môže viesť k tomu, že podlahy vyzerajú časom matne, nepekne, bez lesku. Na podlahe sa objavujú škrabance alebo škvrny alebo fľaky, ktoré sú obzvlášť viditeľné v oblastiach pri vstupných dverách objektu. Riešením je vyčistenie podlahy do hĺbky pomocou stroja a vysoko koncentrovaného prípravku, ktorý odstráni odolné škvrny a nahromadené vrstvy zvyškov čističov po bežnom upratovaní a oživí vzhľad podlahy. Systém je určený pre celú radu povrchov – od PVC, PU, ​​linolea, až po gumové podlahy. Výsledkom je oživený vzhľad podlahovej krytiny. Nie je nutná renovácia, ale iba vyčistenie podlahy, s veľmi krátkou odstávkou prevádzky. Podlahy po vyčistení vyzerajú ako nové!

Ochrana povrchu – navrátenie lesku

Podlahy bez lesku, “matný” vzhľad a nízka kvalita povrchu podláh. Tieto povrchy možno ľahko obnoviť vydrhnutím a vyčistením podláh do hĺbky pomocou stroja a špeciálnych čistiacich prostriedkov. Nová ochranná vrstva leštenky obnoví pôvodný lesk a predĺži životnosť podláh. Bezpečne, rýchlo a ľahko. Prípravky špecificky určené pre PVC, PU, ​​linoleum a gumové podlahy obnoví vzhľad podláh a navráti im ich pôvodnú krásu. Tento typ údržby je odporúčaný predovšetkým v Komerčné priestoroch s vysokou záťažou, pre lepšiu odolnosť povrchu. Zahŕňa strojové čistenie podlahy do hĺbky a následné ošetrenie pre ochranu povrchu podlahy pre lesklý alebo matný vzhľad, podľa priania.

Prelakovanie – istota obnovy

Poškodené alebo silno opotrebované podlahy by za normálnych okolností vyžadovali výmenu. Teraz je však možné podlahu prelakovať. Ide o unikátny systém ošetrenia povrchu podláh, ako vinyl, PVC, PU, ​​linoleum alebo gumová podlaha, pomocou špeciálnych techník ošetrenia. Systém ponúka účinnú alternatívu, ako obnoviť pôvodný vzhľad podláh rýchlo a predĺžiť ich životnosť. prelakovaním získate