O NÁS

Aby si vaša podlaha zachovala čo najdlhšie svoj vzhľad a slúžila Vám čo najdlhšie, je nutné ju ošetrovať vhodnými prípravkami na čistenie podlahy.

U nás si môžete vybrať čistiace prostriedky na čistenie a údržbu :- na drevené podlahy, olejované, lakované, laminátové, pvc podlahy, na obklady i dlažby, čistiace prostriedky na koberce, prípravky na čistenie záhradného nábytku a vonkajších terás – čističe, osviežovače, oleje..

V ponuke máme kvalitné čistiace prostriedky od renomovaných výrobcov Bona, RZ, Pallmann.

Samozrejme Vám ponúkame aj príslušenstvo – Bona Spray Mop je určený k rýchlemu a ľahkému čisteniu najrôznejšich typov podláh. Už nemusíte chodiť po vodu a naťahovať sa s ťažkými vedrami s vodou. Len vytiahnete Bona Spray Mop zo skrine a upratujete. U nás kúpite celé sady, ktoré obsahujú spray mop, čistiaci prostriedok, i čistiacu utierku, náhradnú náplň čističa.

Výrobky Bona sú šetrné k životnému prostrediu a obsahujú len minimum chemických látok. Bona chráni vás a vašu rodinu pred pôsobením chemických látok a tým zlepšuje kvalitu vášho domova.

Prečo nakupovať práve u nás?

Odpoveď je jednoduchá – kúpite tie najkvalitnejšie čistiace prostriedky a príslušenstvo za ceny, ktoré sú o 10% výhodnejšie ako inde!.

Veríme preto, že budete spokojní a radi sa k nám vrátite znova.

Váš JL Parket

Posledné pridané

Potrebujete renováciu Vašich parkiet?

  • bezprašná renovácia starých parkiet – brúsenie, lakovanie, opravu poškodených parkiet, tmelenie, špárovanie, montáž obvodových líšt
  • predaj, montáž a pokládku všetkých druhov parkiet a podláh
  • predaj soklových a prechodových líšt a ďalších doplnkov pre podlahárske práce
  • pokládka PVC a kobercov
  • predaj ošetrovacích prostriedkov na podlahy
  • odborné poradenstvo a konzultácie

Hoci tvorí renovácia parkiet najväčší objem našich prác, vieme Vám ponúknuť aj úpravu exteriérových prvkov. Zrenovujeme Vám Vašu starú terasu, alebo Vám vytvoríme drevenú terasu podľa Vašich predstáv.